צבע שיער פורץ דרך. צבע שיער קבוע ללא אמוניה, ללא ריח

אינואה מבית לוריאל פרופסיונל

מעל 100 גוונים שיקנו לך חוויית צביעה ייחודית. סיב השערה מכובד והקרקפת עוברת את הטיפול בעדינות מירבית. לחוות מגוון עשיר של גוונים טבעיים, שיקנו לשיערך ברק נעלה וכיסוי מושלם.

פרטים נוספים

לוריאל פרופסיונל - L’Oréal Professionnel

מותג בינלאומי. נמכר באופן בלעדי במספרות.

החזון שלנו: הדחף שלנו ליצירת טרנדים והחלוציות שלנו במחקר מעצימים את מעצב השיער לחשוף את ה”כוכבת” שבך.

הערכים שלנו: להיות טרנדי, להיות חלוצים במחקר ותמיד להעניק לך הוכחה מקצועית.

מאז 1909 אנו מספקים למעצבי שיער את המוצרים החדשניים ביותר.

הסוד שלנו: מוצרים חדשניים שנבדקו ואושרו על ידי השמות הגדולים ביותר בעולם השיער. אנו שואפים באופן מתמיד לשמור על רמות האיכות הגבוהות ביותר בביצועים, בנוחות ובבטיחות.

ה- DNA שלנו: יוג'ין שולר, חלוץ אמיתי בתחום המחקר, השתמש בגאונותו על-מנת לספק פתרונות אמיתיים לצרכיהם של מעצבי השיער. הוא יצר את צבע השיער הבטוח הראשון, אשר נקרא .Oréal מאז 1909 מספקת לוריאל פרופסיונל טכנולוגיות שיער מובילות אשר עונות על כל צרכיהם של מעצבי השיער ולקוחותיהם.

החוזקה שלנו: אנו מחוברים לעולם האופנה באופן מתמיד. על-ידי תמיכה בלמעלה מ-800 תצוגות אופנה סביב לעולם, של מעצבים כמו: KENZO, CHLOÉ, SONIA RYKIEL , ו- CARVEN לוריאל פרופסיונל מעניקה השראה לעולם השיער ומסייעת למעצבי השיער ליצור את המראות החמים והטרנדיים ביותר המבוקשים על ידי נשים.

המחוייבות שלנו: לוריאל פרופסיונל מחוייבת לסייע למעצבי השיער בשיגרת העבודה היומיומית על ידי שיפור תנאי עבודתם, לימוד טכניקות העיצוב האחרונוץ ופיתוח שירותים שמפגינים את מומחיותם. בנוסף, מחוייבת לוריאל פרופסיונל לפתח מוצרים באיכות גבוהה וידידותיים לסביבה.

השאיפה שלנו: למצב את המנהיגות הבינלאומית שלנו על-ידי חיזוק מעמדנו כיוצרי טרנדים והעשרת הידע של מעצבי השיער באמצעות חדשנות פורצת גבולות.